Exterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Zwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisUitzicht van vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonUitzicht van vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonWoonkamerWoonkamerKeukenKeukenEetkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerBadkamer

Villa met zwembad tussen de wijngaarden

Uitstekend
5/5

Vakantiehuis Les Poujols 6 Pers

group

Max. 6 gasten

bed

3 Slaapkamers

shower

3 Badkamers

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Niet toegestaan

surface

150 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

home

Vrijstaand

pool

Zwembad

airco

Airco

Over dit vakantiehuis

Welkom in deze ruime villa, omringd door wijngaarden nabij Chateau Famaey en Pinaraie. Het ligt op steenworp afstand van de schilderachtige Lot-rivier en is voorzien van een ruime open keuken met gezellige zithoek. De villa biedt 2 slaapkamers op de begane grond en één op de bovenverdieping, elk met een eigen badkamer voor de nodige privacy. Vanaf het overdekte terras geniet je van een weids uitzicht op het zwembad en de wijngaarden!.

En als je dan toch in deze mooie streek verblijft, ga dan eens langs bij een van de vele wijnhuizen en proef een mooie Malbec-wijn, die hier geproduceerd wordt. Combineer dit met ambachtelijke kazen op de sfeervolle eetmarktjes in elk dorp, vergezeld van livemuziek en levendige gezelligheid. Voor cultuurliefhebbers zijn de eeuwenoude kastelen Bonaguil en Biron een must-see, vooral in combinatie met de bruisende donderdagmarkt van Monpazier. Er is van alles te doen in de regio!.

Goed om te weten

  • Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt

  • Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Woonkamer
TV (geen Nederlandse zender(s))
Zithoek
Draadloos muzieksysteem
Stereo-installatie
Open keuken
Eettafel
Broodrooster
Fornuis (4 kookplaten, inductie)
Afzuigkap
Koffiezetapparaat (filtermaling)
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koelkast
Koel-/vriescombinatie
Staafmixer
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
Douche
Wastafel
Wc
Airconditioning
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
Douche
Wastafel
Wc
Airconditioning
Wasruimte
Koelkast
Wasdroger
Wasmachine
Wc
Op de 1e etage
Slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
Douche
Wastafel
Wc
Airconditioning
Algemeen
Verwarming (elektrisch, via airconditioning)
Terras (privé, overdekt)
Tuin (privé, verlicht)
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Zwembad (privé, buiten, wateralarm, 8 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep)
Jeu de boules baan
Kinderbed (excl. beddengoed)
Lounge set

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen Puy LÉveque

5 km

Restaurants le Gaillau

3 km

Treinstation Sauveterre-La-Lemance

19,1 km

Treinstation Monsempron-Libos

19,2 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Uitstekend
5/5
H.M
nl Mei 2023 via Holidu
5.0/5
In 1 woord top Villa,ruime kamers volop bestek ,servies ,glazen etc.top zwembad prachtig uitzicht over de wijngaarden..lekker rustig gelegen en prima tewoord gestaan door Paul Zoon (beheerder)maw in 1 woord TOP