Max. 8 gasten
3 Slaapkamers
2 Badkamers
Wifi beschikbaar
Niet toegestaan
150 m²
Roken niet toegestaan
Vrijstaand
Zwembad
Welkom in dit stukje paradijs tussen de Lot en Dordogne! Het landhuis, gehuld in rust op ruime afstand van de buren, is voorzien van een grote omheinde tuin. Het is zorgvuldig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen zoals originele balkenplafonds en oude schouwen. Kom gezellig samen in de ruime eetkeuken of geniet van een drankje naar keuze op het terras met buitenkeuken. Het omheinde zwembad is recentelijk volledig vernieuwd en biedt plezier voor oud en jong.
Je kunt kanoën op de Dordogne bij Cenac et Saint Julien, met Domme als hét perfecte uitzichtpunt (serieus, ansichtkaart waardig)! Maar vergeet ook niet het middeleeuwse spektakel van Sarlat met haar interessante zaterdagmarkt te ontdekken. Wist je dat elk dorp hier in de zomer zijn eigen smulparadijsje heeft? Aan lange tafels geniet je van confit de canard en proef je de lokale magie, vaak vergezeld door live muziek.
Voor de vissers onder ons: de Lot wacht op je om je hengel uit te gooien. Bovendien zijn er tal van prachtige fietspaden die de moeite meer dan waard zijn. Neem vooral ook goed de tijd om even neer te ploffen op een zonnig terrasje voor glas lokale wijn. De biologische vrijdagmarkt van Prayssac is een pareltje, en plan zeker een dagtrip naar St. Cirque Lapopie, Rocamadour, de mysterieuze Padirac-grotten en de majestueuze kastelen van Biron en Bonaguil. Mogelijkheden genoeg!.
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
De laatste 1km van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard
Levensmiddelen Carrefour Market Prayssac
2,7 km
Levensmiddelen Carrefour Drive Prayssac
2,7 km
Levensmiddelen Intermarché SUPER Puy-l'Evêque et Drive
3,4 km
Levensmiddelen Intermarché SUPER Prayssac et Drive
3,4 km
Levensmiddelen Puy L'Eveque
5 km
Restaurants Pech Sarrat des Lodi
1000 meter
Restaurants Pons Jean-Claude
1000 meter
Restaurants Le Kiosque à Pizza
2,8 km
Restaurants And Co Cafe
2,8 km
Restaurants Puy L'Eveque/Prayssac
5 km
Treinstation Sauveterre-La-Lemance
21,4 km
Treinstation Villefranche-du-Périgord
20,7 km
Kanoën op de Dordogne! Ga vroeg in de ochtend, en huur een kano links van de brug bij Cenac et Saint Julien. Neem uw picknick en wat te drinken mee en huur bij de boot een waterdichte ton. Neem de 12 km route, en laat je de rivier afzakken (gaat heel geleidelijk). Bij Le Roque Gageac kunt u links een strandje op en heerlijk genieten van het uitzicht en de picknick nuttigen. U komt voorbij de mooiste kastelen gedobberd en vergeet niet een paar mooie kiekjes te schieten! Na 3 bruggen (12km) links aan de kant en met de bus terug naar de parkeerplaats. Ga daarna nog even door naar Domme (ligt er vlakbij) en geniet van het uitzicht.
Jacqueline Kunst-Dubois