Exterieur vakantiehuis [zomer]Zwembad van vakantiehuisTerras / BalkonTerras / BalkonZwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisExterieur vakantiehuis [zomer]WoonkamerKeukenKeukenEetkamerEetkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerZwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisTuin [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonTerras / BalkonExterieur vakantiehuis [zomer]Tuin [zomer]Ambiance / Close-upAmbiance / Close-upUitzicht van vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Ambiance / Close-up

Fraai landhuis met uitzicht en privézwembad

Uitstekend
5/5

Vakantiehuis Mas Amour

group

Max. 4 gasten

bed

2 Slaapkamers

shower

2 Badkamers

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Max. 1 huisdier

surface

75 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

home

Vrijstaand

pool

Zwembad

Over dit vakantiehuis

Met een rustige ligging, een goed uitgeruste keuken en een privézwembad is het ideaal voor gezinnen of koppels. De eigenaars, met 2 vriendelijke golden retrievers, een kat en 2 paarden, bieden privacy maar staan klaar voor vragen waar nodig. Vanwege de ligging op een helling is het verblijf niet geschikt voor kinderen onder de 10 jaar oud. Geniet van de serene sfeer en ontspan op de diverse terrassen met uitzicht over de vallei en bossen!.

Wandel door betoverende bossen en ontdek de charmante plaatsjes Prayssac en Puy L'Éveque langs de rivier de Lot. Je kunt er heerlijk vissen en een fiets- of wandeltocht door de natuur is ook de moeite waard. Gerenommeerde wijnboerderijen in de directe omgeving staan bekend om hun uitstekende Cahors-wijnen. Ga kajakken op de schilderachtige Dordogne, ontdek de pracht van Domme, Sarlat en Montpazier, en laat je smaakpapillen dansen op de levendige avondmarkten met lokale lekkernijen. Een wereld vol ervaringen wacht op je!.

Goed om te weten

  • Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt

  • Deze woning is niet geschikt voor gezinnen met kinderen jonger dan 10 jaar jaar. De verhuurder accepteert om die reden geen boekingen van gezinnen met jonge kinderen

  • De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar

Indeling vakantiehuis

Algemeen
Keuken
Waterkoker
Broodrooster
Fornuis (4 kookplaten, gas)
Afzuigkap
Koffiezetapparaat
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koel-/vriescombinatie
Wasmachine
Blender
Staafmixer
Woon/eetkamer
TV (Nederlandse zender(s), internationale zender(s))
Eettafel (4 personen)
Zithoek
DVD-speler
Slaapkamer
2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
Douche
Wastafel
Wc
Badkamer
Douche
Wastafel
Wc
Haardroger
Verwarming (elektrisch)
2x terras (overdekt)
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ (gas, houtskool)
Parking
Zwembad (privé, wateralarm, 6 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep)
Hangmat
Lounge set
Horren

Ligging

map

In de buurt

Golf baan Saint Martin le Redon

4 km

Levensmiddelen Puy L'Eveque/Fumel

10 km

Restaurants Puy L'Eveque/Prayssac/Fumel

10 km

Restaurants Diolindum pizza

4,7 km

Restaurants D'Family&co

4,7 km

Treinstation Sauveterre-La-Lemance

8,3 km

Treinstation Villefranche-du-Périgord

11 km

Treinstation Monsempron-Libos

17,6 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Uitstekend
5/5
Gebaseerd op 5 beoordelingen
Charlotte
nl Oktober 2023 via Hondenopvakantie
5.0/5
Wij hebben een heerlijke week gehad met onze hond Senna. Bij aankomst werden wij vriendelijk ontvangen door Jacqueline, kregen een rondleiding en er stond wat lekkers op ons te wachten wat wij op het dek kijkend naar de vallei en zonsondergang heerlijk hebben genuttigd. De dagen daarna waren ook fantastisch. De rust die wij hebben ervaren is ons positief bijgebleven. Het zwembad was schoon, het huis was schoon en de omgeving is prachtig. Ook in de omgeving van het huis is voldoende te beleven, zo hebben wij een mooie wandeling van 8km gemaakt op 10 minuten rijden. Wij zouden dit huis zeker aanraden en komen graag nog een keer terug!
Lies
nl September 2022
5.0/5
Ideale vakantiewoning om in alle rust te genieten van het mooie van de streek. Alles is aanwezig, en de eigenaars zijn heel vriendelijk!
Petra
nl Juli 2022
5.0/5
Herzliche Gastgeber! Traumhafte Lage! Ruhe und Erholung garantiert! Unbedingt empfehlenswert!
Wim
nl Mei 2022 via HomeToGo
5.0/5
Alles klopte, perfect. Ook prettige mensen.

Tip van de huiseigenaar

Gezien de ligging van ons huis en het zwembad op de helling, zijn wij toch wel bang dat dit voor kleine kinderen gevaarlijk is en lijkt het ons beter om kinderen onder de 10 jaar niet te accepteren

Tip van onze expert

Geweldige ligging met een prachtig uitzicht! Een absolute aanrader voor een ieder die van rust houdt. De omgeving loont zich voor lange boswandelingen en de vele kleine stadjes hebben allemaal hun eigen charme.

Jacqueline Kunst-Dubois