Exterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Zwembad van vakantiehuisDirecte omgeving [zomer] (<1 km)Terras / BalkonKeukenWoonkamerKeukenEetkamerEetkamerWoonkamerKeukenSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerBadkamerBadkamerBadkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerExterieur vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]ExterieurExterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]Faciliteiten en service van vakantiehuis

Fijne vakantiewoning op vakantiepark met zwembad

Uitstekend
5/5

Vakantiehuis Lac Bleu 34

group

Max. 8 gasten

bed

4 Slaapkamers

shower

3 Badkamers

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Niet toegestaan

surface

130 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

home

Vrijstaand

pool

Zwembad

airco

Airco

Over dit vakantiehuis

In de mooie regio van de Lot en Dordogne ligt dit kleinschalige vakantiepark met ongeveer 40 woningen. Het vakantiehuis is eind 2021 volledig gerenoveerd, de keuken is volledig nieuw geoutilleerd en het gehele huis is opnieuw geschilderd, dat toont! Vanuit het terras heb je een prachtig uitzicht over het mooie landschap. Het vakantiepark beschikt over een verwarmd buitenzwembad en peuterbad en een leuke speeltuin voor de kleintjes. Ook zijn sportmogelijkheden (jeu de boules, tennis).

Op loopafstand is het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival gelegen, wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Prachtige oude straatjes om doorheen te struinen, gezellige terrasjes om van de heerlijke lokale lekkernijen te genieten behoren hier tot de dagelijkse kost. Het park is gelegen in een prachtige omgeving. Erg dicht bij het leuke plaatsje Rocamadour. Dit is zeker de moeite van een bezoek waard. Je kunt de grotten van Padirac gaan bezoeken, een dagje naar Cahors of Toulouse behoort ook tot de mogelijkheden.

Goed om te weten

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Woonkamer
TV (digital, internationale zender(s))
Zithoek
Eetkamer
Open keuken
Fornuis
Afzuigkap
Koffiezetapparaat (pads)
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koel-/vriescombinatie
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
Douche
Wastafel
Slaapkamer met badkamer
Stapelbed
Douche
Wastafel
Wc
Airconditioning
Op de 1e etage
Slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
Douche
Wastafel
Wc
Doorloop slaapkamer
2-pers. bed
Airconditioning
Algemeen
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.4m, geopend van Mei t/m Sep)

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen Intermarché CONTACT Lacapelle-Marival

1,4 km

Levensmiddelen PROXI SUPER LIVERNON

10,9 km

Levensmiddelen 8 à Huit

13,2 km

Levensmiddelen ALDI Figeac

14 km

Restaurants Ô Cantou Va Bien

720 meter

Restaurants Hostellerie La Terrasse

730 meter

Restaurants Logis Hostellerie la Terrasse

800 meter

Restaurants Restaurant

900 meter

Treinstation Assier

10,7 km

Treinstation Figeac

22,7 km

Treinstation Gare de Figeac

22,7 km

Treinstation Gare de Gramat

21,5 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Uitstekend
5/5
Gebaseerd op 2 beoordelingen
Clochard
nl September 2024 via Booking.com
5.0/5
Deze beoordeling hebben wij ontvangen zonder verdere toelichting
Adrien
nl Mei 2024 via Airbnb
5.0/5
nous avons passé un super séjour. c'est un sans faute

Tip van onze expert

Op het park kun je een barbecue huren, enig om samen met de kinderen marshmallows te roosteren!

Jacqueline Kunst-Dubois