Exterieur vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonAmbiance / Close-upExterieur vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]WoonkamerWoonkamerWoonkamerAmbiance / Close-upAmbiance / Close-upEetkamerBadkamerOverloopBadkamerKeukenEetkamerBadkamerBadkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerTuin [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Tuin [zomer]Zwembad van vakantiehuisExterieur vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]Plattegrond

Vakantiehuis op klein park met zwembad in de Lot

Heerlijk
4.3/5

Vakantiehuis Lac Bleu 25

group

Max. 6 gasten

bed

3 Slaapkamers

shower

2 Badkamers

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Max. 2 huisdieren

surface

130 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

home

Vrijstaand

pool

Zwembad

airco

Airco

Over dit vakantiehuis

Dit leuke vakantiehuis is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark in de Lot. Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen en heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. Een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap. Het park beschikt over een prachtig verwarmd zwembad met peuter bad, speeltuin voor de kleintjes en genoeg sportmogelijkheden zoals tennis, basketbal, voetbal en noem maar op. Je zult je hier niet vervelen.

In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen , wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren. Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors. De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk.

Goed om te weten

  • In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Open keuken
Fornuis (inductie)
Afzuigkap
Koffiezetapparaat (filtermaling)
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (geen Nederlandse zender(s))
Eettafel
Slaapkamer
2-pers. hoogslaper
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
Douche
Wastafel
Wc
Airconditioning
Op de 1e etage
Woonkamer
Zithoek
Slaapkamer
2x 1-pers. bed
Badkamer
Douche
Wastafel
Wc
Algemeen
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Parasol
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.2 - 1.7m, geopend van Mei t/m Sep)
Glijbaan

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen Intermarché CONTACT Lacapelle-Marival

1,3 km

Levensmiddelen PROXI SUPER LIVERNON

10,8 km

Levensmiddelen 8 à Huit

13,2 km

Levensmiddelen ALDI Figeac

14,1 km

Restaurants Ô Cantou Va Bien

650 meter

Restaurants Hostellerie La Terrasse

660 meter

Restaurants Logis Hostellerie la Terrasse

730 meter

Restaurants Restaurant

830 meter

Treinstation Assier

10,7 km

Treinstation Figeac

22,7 km

Treinstation Gare de Figeac

22,7 km

Treinstation Gare de Gramat

21,5 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Heerlijk
4.3/5
Gebaseerd op 3 beoordelingen
Véronique
nl Augustus 2023 via Airbnb
4.0/5
.
Laurie
nl Augustus 2023 via Booking.com
4.0/5
Very good
Christophe
nl Mei 2023 via Airbnb
5.0/5
Nous avons séjourné dans cette maison située dans un village de vacances au coeur du Lot. Le personnel de la réception a été aux petits soins et très réactif à nos demandes. Le village est à 15min à pied avec les petits commerces. La piscine est chauffée et bien entretenue. le lieu était très calme sans vis a vis. On recommande et on a déjà envie d'y retourner.

Tip van onze expert

Lacapelle Marival is een prachtig middeleeuws dorp wat zeker een bezoek waard is. Er zijn een paar goede restaurants en er zijn veel mogelijkheden om te wandelen en te fietsen

Jacqueline Kunst-Dubois