Zwembad van vakantiehuisExterieur vakantiehuis [zomer]WoonkamerKeukenWoonkamerSlaapkamerTerras / BalkonWoonkamerWoonkamerAmbiance / Close-upKeukenInterieurEetkamerAmbiance / Close-upKeukenKeukenInterieurSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerBadkamerBadkamerBadkamerBadkamerAmbiance / Close-upExterieurExterieur vakantiehuis [zomer]Zwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisPlattegrondExterieur vakantiehuis [zomer]Ambiance / Close-up

Gezellig huis op vakantiepark met zwembad

Fantastisch
4.5/5

Vakantiehuis Lac Bleu nr 28

group

Max. 6 gasten

bed

3 Slaapkamers

shower

2 Badkamers

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Niet toegestaan

surface

130 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

home

Vrijstaand

pool

Zwembad

airco

Airco

Over dit vakantiehuis

Een vakantiehuis op een gezellig park: het beste van 2 werelden! Hier ontvouwt zich een wereld van plezier, met een verwarmd zwembad en grenzeloos vermaak voor alle leeftijden. Voor de sportieve zielen wachten tennis-, voetbal- en basketbalfaciliteiten, terwijl de levensgenieter in jou ontspant op het terras met uitzicht op het betoverende landschap. Sluit de dagen af met een drankje naar keuze en beleef vakantie op zijn best in de Lot-regio!.

In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen , wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, en prachtig landschap met wijngaarden en prachtige rivieren. Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival wat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop leuke terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk. Geniet van de lokale heerlijkheden zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors. De omgeving is perfect voor leuke tripjes. Een dagje Rocamadour, een stedentripje naar Cahors of Toulouse, of met de kids naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein zijn erg leuk.

Goed om te weten

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Woonkamer
TV (geen Nederlandse zender(s))
Zithoek
Eetkamer
Eettafel
Open keuken
Fornuis
Afzuigkap
Koffiezetapparaat (filtermaling)
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koel-/vriescombinatie
Slaapkamer
2-pers. hoogslaper
Slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
Douche
Wastafel
Berging
Wc
Airconditioning
Op de 1e etage
Slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
Douche
Wastafel
Wc
Algemeen
Terras
Tuin
Tuinmeubilair
Parking
Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), omheind, 15 x 7 m., diepte: 1.2 - 1.7m, geopend van Mei t/m Sep)

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen Intermarché CONTACT Lacapelle-Marival et Drive

1,4 km

6,7 km

Levensmiddelen PROXI SUPER LIVERNON

10,9 km

Levensmiddelen 8 à Huit

13,2 km

Restaurants Ô Cantou Va Bien

630 meter

Restaurants Hostellerie La Terrasse

650 meter

Restaurants Logis Hostellerie la Terrasse

720 meter

Restaurants Restaurant

830 meter

Treinstation Assier

10,7 km

Treinstation Figeac

22,7 km

Treinstation Gare de Figeac

22,7 km

Treinstation Gare de Gramat

21,5 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Fantastisch
4.5/5
Gebaseerd op 2 beoordelingen
Emilio
nl Augustus 2024 via Airbnb
5.0/5
Maison dans un village de vacances très bien situé dans le Lot. À proximité des beaux lieux à visiter. Environnement calme, maison propre, cuisine bien équipée, literie confortable à l'exception des oreillers (un peu bas et mous). Installations communes sympas. Piscine bien entretenue
Juval
nl Augustus 2023
4.0/5
Deze beoordeling hebben wij ontvangen zonder verdere toelichting

Tip van onze expert

Lacapelle Marival is een prachtig middeleeuws dorp wat zeker een bezoek waard is. Er zijn een paar goede restaurants en er zijn veel mogelijkheden om te wandelen en te fietsen

Jacqueline Kunst-Dubois