Zwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisExterieur vakantiehuis [zomer]WoonkamerWoonkamerKeukenEetkamerSlaapkamerBadkamerBadkamerTuin [zomer]Faciliteiten en service van vakantiehuisFaciliteiten en service van vakantiehuisWellnessZwembad van vakantiehuisZwembad van vakantiehuisFaciliteiten en service van vakantiehuisUitzicht van vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]Hal / ReceptieTuin [zomer]Tuin [zomer]Tuin [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]

Fijn klein vakantiehuis met gezamenlijk zwembad

Beoordeling
3/5

Vakantiehuis Tournesol

group

Max. 4 gasten

bed

2 Slaapkamers

shower

1 Badkamer

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Max. 2 huisdieren

surface

75 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

pool

Zwembad

whirlpool

Whirlpool

Over dit vakantiehuis

Fijne vakantiewoning met gezamenlijke tuin en zwembad, BBQ, poolhouse en buiten whirlpool. De woning beschikt over een typische Franse keuken , woon/eetkamer en twee slaapkamers, een badkamer en een privé tuin. Er zijn ook veel kinderspeeltoestellen, perfect voor een gezin. Geniet van de ruime faciliteiten en de ontspannende omgeving voor een onvergetelijke vakantie.

Domein Gaury in de Lot ( aan de grens met de Dordogne) bevat écht alle ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Als gast beschik je over één van onze drie ruime en gezellig ingerichte gites die voorzien zijn van alle comfort. Elke gite heeft een eigen privé terras en BBQ, volledig afgeschermd van de andere gites. Verpozen doe je in het bubbelbad of op één van de zonneterrassen rond het verwarmd chloorvrij zwembad dat uitgerust is met poolhouse en zomerkeuken. Voor de kindjes is er het veilige speeltuintje met zandbak en veel speelgoed, voor grote speelvogels is er de pingpong- en kickertafel en de petanquebaan. Maar de allergrootste troef van het domein is ongetwijfeld z’n groene omgeving en rustige ligging. De gites zijn ideaal voor families met kinderen, maar ook fiets- en motorliefhebbers hebben aan ons een goed adres vanwege de extra garage waarin fietsen en motors veilig kunnen worden geparkeerd. Ook wandelaars, cultuurliefhebbers en ruiters (er is een manège in de buurt die tochten organiseert) zijn hier vaak en graag geziene gasten.

Goed om te weten

  • Op zondag, paasmaandag en pinkstermaandag is de check out uiterlijk om 18:00 uur

  • Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

  • Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Woonkamer
TV
Kachel (hout)
Zithoek
Keuken
Eettafel
Kookplaat
Waterkoker
Broodrooster
Afzuigkap
Koffiezetapparaat (filtermaling)
Magnetron
Koelkast
Citruspers
Slaapkamer
2-pers. bed
Slaapkamer
2x 1-pers. bed
Badkamer
Douche
Wastafel
Algemeen
Buitenkeuken (gedeeld met andere gasten)
Whirlpool (gedeeld met andere gasten, buiten)
Terras (privé)
Terras (gedeeld met andere gasten)
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ (houtskool)
Parking
Trampoline
Parasol
Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Mei t/m Sep)
Jeu de boules baan (gedeeld met andere gasten)
Speeltoestellen (gedeeld met andere gasten)
Glijbaan (gedeeld met andere gasten)
Kinderbed (excl. beddengoed) (tegen betaling)
Schommel

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen U Express

7,2 km

Levensmiddelen Lidl

8 km

Levensmiddelen Carrefour Drive Gourdon

8,2 km

Levensmiddelen Carrefour Market Gourdon

8,2 km

Restaurants Gites de Ponsillou

2,4 km

Restaurants Le Quercy Bourian

2,4 km

Restaurants L'auberge Sans Frontières

2,9 km

Restaurants L'Escale de Concorès

3,7 km

Treinstation Dégagnac

600 meter

Treinstation Gare de Gourdon

16,8 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

info-outline Voor deze vakantiewoning zijn nog geen beoordelingen achtergelaten

Tip van de huiseigenaar

Elke gite heeft een eigen privé terras en BBQ, volledig afgeschermd van de andere gites Voor elk wat wils: fietsen, kajakken, wandelen, vissen, zwemmen, paardrijden, golfen, heerlijk tafelen, genieten van zon en wijn, ... Dat alles in een decor van pittoreske dorpjes, oude kastelen, prachtige grotten en gezellige marktjes

Tip van onze expert

Voor uw kinderen is alles aanwezig om ook hun een prettige vakantie te bezorgen: een heerlijk zwembad, grote terrassen, de tuin om een balletje te trappen, een trampoline, zandbak, schommel en een jeu de boules baan. De omgeving biedt enorm veel aan activiteiten, zoals kanoën op de rivier de Dordogne , zwemmen in de rivier de Lot

Verhuur Nederland