Exterieur vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonTerras / BalkonExterieur vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonTuin [zomer]Ambiance / Close-upAmbiance / Close-upWoonkamerWoonkamerWoonkamerWoonkamerEetkamerEetkamerEetkamerSlaapkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerAmbiance / Close-upBadkamerExterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Terras / BalkonTerras / BalkonTerras / BalkonTerras / BalkonTerras / BalkonAmbiance / Close-upAmbiance / Close-upUitzicht van vakantiehuis [zomer]RecreatieruimteDirecte omgeving [zomer] (<1 km)

Fijne studio met groot terras en uitzicht

Uitstekend
5/5

Vakantiehuis Villa Calloras

group

Max. 4 gasten

bed

1 Slaapkamer

shower

1 Badkamer

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Max. 1 huisdier

surface

40 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

Over dit vakantiehuis

Stap binnen in deze charmante studio op de begane, gelegen in het huis van de gastvrije Belgische eigenaars. Het biedt volledige privacy, maar weet dat ze klaarstaan voor al je vragen. De studio beschikt over een jeu de boules-baan en een royaal terras met adembenemend uitzicht over de vallei. Het knusse interieur omvat een goed uitgeruste keuken, eethoek, gezellige zithoek met slaapbank en een aparte slaapkamer met badkamer. Hier is comfort gegarandeerd!.

Cajarc, gelegen op een plateau boven de schilderachtige rivier de Lot, ligt als een verborgen juweel op slechts 14 km van het betoverende Saint-Cirq-Lapopie. Met het mystieke Rocamadour op 40 km afstand en de historische steden Figeac en Cahors binnen handbereik, is avontuur nooit ver weg. De adembenemende Pech-Merle grotten, gelegen in het regionaal natuurpark les Causses de Quercy, vormen een magisch decor voor onvergetelijke dagjes weg.

Goed om te weten

  • Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Open keuken
Broodrooster
Fornuis
Koffiezetapparaat
Magnetron
Koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
Eettafel
Zithoek
Slaapkamer
2-pers. bed
Badkamer
Douche
Wastafel
Wc
Algemeen
Terras (privé)
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Jeu de boules baan
Kinderbed (excl. beddengoed)

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen Districaj

1,6 km

Levensmiddelen Petit Casino

1,6 km

Levensmiddelen Intermarché CONTACT Cajarc et Drive

1,6 km

Levensmiddelen Utile Limogne en Quercy

12,3 km

Restaurants Hôtel Logis La Peyrade - Gîte étape - Restaurant

1,5 km

Restaurants Restaurant bar a vin caviste Chez Moulino

1,5 km

Restaurants TotalEnergies

1,5 km

Restaurants Le Président

1,6 km

Treinstation Villeneuve-d'Aveyron

22,4 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Uitstekend
5/5
Gebaseerd op 28 beoordelingen
Geert
nl September 2024
5.0/5
Ons verblijf in "Villa Calloras" was top. De omgeving is heel mooi. Wij hebben zalige fietstochten kunnen maken. Het appartement heeft een prachtig uitzicht en baadt in een oase van rust. Alle comfort en benodigdheden aanwezig. Op deze manier is eigen potje koken ook op vakantie een plezier. Het appartement is heel mooi en gezellig ingericht en heel netjes en proper. Ook ruim info over de omgeving aanwezig. De eigenaars Carine en Wim zijn heel hartelijk en behulpzaam. Het wijnhuisje is ook een topper. Wij hebben erg genoten van de wijndegustatie: heerlijke wijn met professionele toelichting. In het wijnhuisje kan je op maandag ook genieten van lekker gegrild vlees. Verzorgd door Carine en Wim. Heel attent van hen eraan te denken dat er op maandagavond veel restaurants in de omgeving gesloten zijn.
Adriaan
nl Augustus 2024 via Airbnb
5.0/5
Onze Gastheer en vrouw ( Wim en Carine ) Zijn super behulpzame personen, zullen op elke vraag van je snel reageren. Ook over zaken die niets met de verhuur te maken hebben zijn ze super behulpzaam. BV. ik was in zwemwater mn zonnebril op sterkte verloren, Carine gaat gelijk voor mij bellen( omdat ze beter frans spreekt dan ik) . waar ik op korte termijn een nieuw exemplaar kon halen. Het boekwerk wat ze hebben gemaakt in ieder zijn eigen taal, over markten , bezienswaardigheden, restaurants noem eigenlijk maar op. Krijg je bij aankomst aangereikt, tevens staat het een fles heerlijke rose voor de gasten klaar hier kan geen toeristen buro tegenop. Ook het grill-event en de wijn proeverij zijn aan te bevelen. Kortom; wij kunnen deze locatie bij iedereen aan bevelen.
Chantal
nl Augustus 2024 via Airbnb
5.0/5
si vous voulez un endroit au calme, juste avec le bruit de la nature, alors cet endroit vous correspond. nous avons passé une semaine chez Carine qui est très à l'écoute et de bons conseils pour les bons plans. La maison est située à environ 3 km de la ville de Cajarc pour trouver toutes les commodités. On part facilement pour faire de la randonnée ou se baigner dans le Célé à environ 20-30 minutes de la maison. Le village de Saint Cirq lapopie est bien sûr un incontournable. La maison est très bien équipée avec sa terrasse privative et les bains de soleil ( un vrai plus).
Dunja
nl Juni 2024 via Booking.com
5.0/5
Top Unterkunft im idyllischen Lot-Tal Super Ausstattung, tolle Aussicht, Ruhe und tolle Gastgeber. In der Nähe tolle Ausflugsmöglichkeiten -