Zwembad van vakantiehuisExterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Zwembad van vakantiehuisExterieur vakantiehuis [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]Tuin [zomer]Uitzicht van vakantiehuis [zomer]WoonkamerBadkamerTerras / BalkonWoonkamerSlaapkamerSlaapkamerBadkamerEetkamerRecreatieruimteExterieur vakantiehuis [zomer]Exterieur vakantiehuis [zomer]Tuin [zomer]

Dubbele gîte op rustig domein met privézwembad

Uitstekend
5/5

Vakantiehuis Gites de Saint Maurin

group

Max. 10 gasten

bed

4 Slaapkamers

shower

2 Badkamers

wifi

Wifi beschikbaar

pets

Niet toegestaan

surface

170 m²

no-smoking

Roken niet toegestaan

pool

Zwembad

Over dit vakantiehuis

De accommodatie wordt omringd door een historisch park van 3 hectare. Het complex, opgericht in de 13e eeuw, bestaat uit het hoofdgebouw van de eigenaar en een gerenoveerd 18e-eeuws gebouw met 2 gîtes. Met elk 2 slaapkamers en een eigen patio is het ideaal voor 2 gezinnen, en bovendien zeer toegankelijk voor vakantiegangers met een verminderde mobiliteit. Het gedeelde zwembad en de tuin met barbecue vormen de kers op de taart! Elektriciteitskosten dienen ter plaatse te worden voldaan.

Verken de prachtige omgeving rondom het vakantiehuis, perfect voor wandel- en fietstochten. Je vindt er charmante dorpjes en middeleeuwse steden, waar je kunt dwalen langs kronkelende straatjes en lokale marktjes. Aan de rand van het gezellige middeleeuwse Agen wacht het pretpark Walygator: een absoluut hoogtepunt voor de kinderen!.

Goed om te weten

  • Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt

  • I.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaan

  • Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

Indeling vakantiehuis

Begane grond
Keuken
Waterkoker
Broodrooster
Fornuis
Koffiezetapparaat
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (internationale zender(s))
Eettafel
Zithoek
DVD-speler
CD-speler
Slaapkamer
1-pers. vouwbed
2-pers. bed
Slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
Badkamer
Douche
Wastafel
Wc
Wasruimte
Wasdroger
Wasmachine
Bijgebouw
Keuken
Broodrooster
Fornuis
Koffiezetapparaat
Oven
Magnetron
Afwasmachine
Koel-/vriescombinatie
Woon/eetkamer
TV (internationale zender(s))
Zithoek
DVD-speler
CD-speler
Slaapkamer
1-pers. vouwbed
2-pers. bed
Slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
Badkamer
Douche
Wastafel
Wc
Wasruimte
Wasdroger
Wasmachine
Algemeen
Tuindeuren
Binnenplaats
Tuin
Tuinmeubilair
Ligbedden
BBQ
Parking
Zwembad (privé, 12 x 6 m., diepte: 1.5m, geopend van Jun t/m Sep)
Lounge set

Ligging

map

In de buurt

Levensmiddelen Bourg de Visa

9 km

Restaurants Bourg de Visa

9 km

Treinstation Gare de Valence d'Agen

16,3 km

Treinstation Golfech

18,6 km

Treinstation Lamagistère

15,8 km

Treinstation Pommevic

20,2 km

Agen-La Garenne Airport Agen

31 km

Prijzen en beschikbaarheid

Beoordelingen

Uitstekend
5/5
Gebaseerd op 3 beoordelingen
Ruth
nl Augustus 2022 via HomeToGo
5.0/5
Beautiful accommodation and especially the pool, which we used loads because it was sooo hot. Felt so relaxed from the moment we arrived. Not too many rules which was great and friendly helpful owners on site. The best Gite we have stayed in.
Ike
nl Augustus 2022 via HomeToGo
5.0/5
Zeer leuke locatie! Lekker afgelegen om heerlijk bij te komen en prachtige omgeving.
Lisa
nl Juli 2022 via HomeToGo
5.0/5
Deze beoordeling hebben wij ontvangen zonder verdere toelichting